KEC
Wie zijn we
Het KEC team

De KEC wordt vertegenwoordigd door:

Nick Bos 
voorzitter 
n.bos@maastrichtuniversity.nl

Annemieke Klijn 
conservator 
annemieke.klijn@maastrichtuniversity.nl 

Mieke Derickx 
conservator 
mieke.derickx@maastrichtuniversity.nl 

Sabine Heiligers 
secretaresse 
sabine.heiligers@maastrichtuniversity.nl

Ronald Wilmes 
penningmeester
Ronald.Wilmes@maastrichtuniversity.nl 

De Raad van Advies wordt vertegenwoordigd door:

Marike van Helden

mj.vanhelden@maastrichtuniversity.nl

Christoph Rausch

christoph.rausch@maastrichtuniversity.nl

Ree Meertens

r.meertens@maastrichtuniversity.nl

Rob van Duijn

rob.vanduijn@maastrichtuniversity.nl

Ingrid Wijk

i.wijk@maastrichtuniversity.nl

Hildegard Schneider

h.schneider@maastrichtuniversity.nl

Denis Ancion

denis.ancion@maastrichtuniversity.nl     

Maarten Butink

mhp.butink@student.maastrichtuniversity.nl

Vivian van Saaze

vivian.vansaaze@maastrichtuniversity.nl

Eddy Houwaart

e.houwaart@maastrichtuniversity.nl

Pieternel Fleskens

pieternel.fleskens@janvaneyck.nl

 

 

 

© 2017 Kunst- en erfgoedcommissie, Universiteit Maastricht